Filippo123321 napisał(a):

|
Nie, wyglada to dlatego, ze nasciagalismy ZAGRANICZNY SZROT, ktory ma gdzies Białą Gwiazde, a w dodatku nie umie grać w piłke ;]
|
hmmm
Kaka dzisiaj w naszej druzynie by sie nie wyróżniał..
nie chce oceniac potencjału chłopakow jako druzyny, bo oni nie sa druzyna tylko indywidualnosciami