kreseq napisał(a):

Kilkanascie takich akcji jest na Youtube.Wystarczy poszukac. Przepis to przepis, sedzia moze, nie musi... coz skoro mecz "podlozony" to czekamy na dowody, inaczej nie ma sensu dyskutowac.
Tak jak napisalem wczesniej. Cracovia grala fajna pilke, ale za te bezczelne udawanie wiecznych fauli,lezenie lacznie chyba z 5 minut na ziemi, za frajerstwo Cabaja spotkala ich kara i nie wazne czy by grali z Lechem czy Wisla - mialbym to samo zdanie. Moze sie naucza niepelnosprytni kopacze ze frajerstwo nie poplaca.
|
Jestem za tępieniem aktorstwa w ekstraklasie ale bez jaj. Ten mecz był ostry,na trzy zmiany Cracovii co najmniej jedna była spowodowana urazami, do tego dochodzi rozwalony łeb Polczaka. Legię też nieźle cięto, wasi też leżeli. Także argument lekko chybiony.
Wniosek z tego meczu jest taki:
1) Pzpn zmieniając sposób wypłacania pieniędzy sędziom samo sprokurował takie oskarżenia. To była kwestia czasu by podniosło się larum.
2) Trzeba teraz patrzeć jeszcze bardziej sędziom na ręce (patrz pkt 1) i napiętnować każdą śmierdzącą sytuację, niezależnie od tego kto gra na boisku. Tu chodzi o próbę przywrócenia normalności, której chyba cała kibicowska Polska chce.