palladynTS napisał(a):

Jakieś 1,5 godziny temu widziałem prezesa Basałaja wchodząego do Hotelu Sheraton w towarzystwie bardzo eleganckiego pana.Nie był to na bank Petrescu.Panowie przyjechali eleganckim samochodem.
Jako że Sheraton to jednak nieco zbyt wysokie progi dla mnie,musiałem odpuścic dalszą akcję.Powiem tylko tyle że z tej odległości z której to widziałem,jegomośc miał jakby nieco ciemniejszą karnację.
Pozdrawiam
|
Czyżby tsw.com.pl pisało prawdę?
http://tsw.com.pl/news/Manuel-Jimene...78cf695ea8428f
O ile prawdą jest oczywiście to co piszesz...
