Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 17.08.2010, 11:43
arti napisał(a):Wyświetl post
W środku było wielkie g. Ruch nas tam zdominował strasznie - to w kwestii dobrej gry Rado.
I uważasz , ze to wina młodego Rado który ładnie rozgrywał , włączał się do ataku, miał nawet dwa strzały na bramkę Ruchu, i 1-2 przechwyty, generalnie będąc obok Małeckiego najaktywniejszym zawodnikiem Wisły w 1 połowie. A Sobolewskiemu nie masz nic do zarzucenia?