Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1642
Stary 17.08.2010, 11:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Nigdy w meczu nei widzielem takiego zachowania sedziego jak wczoraj
Fajnie ze nowy stadion, ale bez jaj.
Ciekawe kiedy Legii beda przyznawac karne przed meczem.
Kilkanascie takich akcji jest na Youtube.Wystarczy poszukac. Przepis to przepis, sedzia moze, nie musi... coz skoro mecz "podlozony" to czekamy na dowody, inaczej nie ma sensu dyskutowac.

Tak jak napisalem wczesniej. Cracovia grala fajna pilke, ale za te bezczelne udawanie wiecznych fauli,lezenie lacznie chyba z 5 minut na ziemi, za frajerstwo Cabaja spotkala ich kara i nie wazne czy by grali z Lechem czy Wisla - mialbym to samo zdanie. Moze sie naucza niepelnosprytni kopacze ze frajerstwo nie poplaca.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując