Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
7468
17.08.2010, 10:29
AYALA
napisał(a):
ja bym w kilku tych chłopaków z U-16 zainwestował, myśle że ich jeszcze polska myśl szkoleniowała nie zatruła.
http://www.90minut.pl/news/131/news1...-3-Polska.html
Ty masz szablon gotowy z tym postem?
Bo cos takiego wklejasz z 10 raz przynajmniej
A tłumaczenie ci ,że nie mamy infrastruktury ani zasobów ludzkich
do odpowiedniego rozwiniecia karier tych zawodników do ciebie nie dociera
bridgeburner
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bridgeburner
Znajdź inne posty napisane przez bridgeburner