Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7468
Stary 17.08.2010, 10:29
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ja bym w kilku tych chłopaków z U-16 zainwestował, myśle że ich jeszcze polska myśl szkoleniowała nie zatruła.http://www.90minut.pl/news/131/news1...-3-Polska.html
Ty masz szablon gotowy z tym postem?
Bo cos takiego wklejasz z 10 raz przynajmniej
A tłumaczenie ci ,że nie mamy infrastruktury ani zasobów ludzkich
do odpowiedniego rozwiniecia karier tych zawodników do ciebie nie dociera
Odpowiedz cytując