Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1625
Stary 17.08.2010, 09:04
Baala napisał(a):Wyświetl post
Ja napisze krótko:
Takiego wałka jeszcze na oczy nie widziałem. Przecierz tego nie powstydziłby się słynny sędzia Laguna z piłkarskiego pokera. Nikt mi nie wmówi że nie doszło w przerwie do jakiś rozmów między sędzią i działaczami Legii. Przecierz oni nie mogli przegrać swego pierwszego meczu u siebie, drugiego pod rząd, bo by byli ostatni w tabeli i byłby to ffatalny wizerunek marketingowy. Nie po to wykładali tyle kasy na stadion i grajków. Także Cracovia nie została oszukana na oczach całej Polski, ona została orżnięta.
To mało widziałeś... tak - Cracovia została orżnięta, a nawet zerżnięta...
Był remis więc nie przegraliby.
@ carpenter - ostatniego popisu Jopa w meczu z ksc, jego skutków i rechotu jaki się poniósł po Polsce nie przebije nic przez najbliższe 10 lat jak nie więcej, więc nic złego posmiać się teraz z innych
Odpowiedz cytując