carpenter napisał(a):

|
Powtorze jeszcze raz: Troche obiektywizmu Panowie bo w poprzednim sezonie w analogicznej sytuacji stracilismy mistrzostwo i wtedy to my bylismy frajerami.
|
Tylko wtedy nikt nie miał pretensji do sędziego, że Jop swoją kwadratową głową strzelił samobója.
Więc nie porównujmy tych sytuacji. Bo to co wygaduje Ulatowski i jego kopacze, o kibicach nie wspomnę to się nadaje do kabaretu pt." naród uciśniony".