Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1614
Stary 17.08.2010, 07:47
Sędzia mógł gwizdnąć, nie musiał (przecież często są sytuacje jak ta albo kontrowersyjne starcie na polu karnym itp.) no ale, że Cabaj jest znanym frajerem to po raz którys tam swoim nieudacznictwem sprowokował stratę punktów. Osobiście wolałbym remis w tym meczu, ale skończyło sie jak skończyło.
Odpowiedz cytując