|
Sędzia mógł gwizdnąć, nie musiał (przecież często są sytuacje jak ta albo kontrowersyjne starcie na polu karnym itp.) no ale, że Cabaj jest znanym frajerem to po raz którys tam swoim nieudacznictwem sprowokował stratę punktów. Osobiście wolałbym remis w tym meczu, ale skończyło sie jak skończyło.
|