Wyświetl pojedynczy post
Pinechas
Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1901
Stary 17.08.2010, 06:52
A ja liczę że wreszcie oprócz słów będą czyny. Od lat gadamy że wreszcie się coś zmieni, że zaczniemy działać przynajmniej organizacyjnie na poziomie klubów np ligi czeskiej. Jeśli Pan C nie pogoni towarzystwa i nadal będziemy krążyć wciąż wokoło tych samych nazwisk to nawet Jose ni pomoże. Polska to jak każdy widzi bardzo dziwna kraj i nie sadzę by ktokolwiek powyżej trzydziestki pomógł zorganizować nasza piłkę. Pewne pokolenie musi odejść dać spokój a wtedy może coś za parę lat..... Ale już sam nie bardzo w to wierze
Powód: ort
Ostatnio edytowane przez Pinechas : 17.08.2010 o godz. 06:53.