Wyświetl pojedynczy post
kamilSKMK
Junior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1893
Stary 17.08.2010, 01:05
W PPP na N sport mowili dzis o Jimenezie jakby bylo juz przesadzone ze bedzie trenerem...zobaczymy oby ta informacja sie sprawdzila bo przy calej mojej sympatii do Dana uwazam ze bledem byloby sprowadzenie go tu jeszcze raz

1. nie powinno sie dwa razy wchodzic do tej samej rzeki ( patrz Heniu)
2.Wisla za kadencj Petrescu grala obrzydliwy futbol ok w miare efektywny ale na pewno nie efektowny , a przeciez kazdy z nas przyzwyczail sie do pieknej ofensywnej atrakcyjnej gry
3. W druzynie sa dalej pilkarze ( grajki) ktorzy plakali do prezesa ze ledwo zyja po treningach z nim a to na pewno nie zcementuje druzyny

Pozdrawiam