Trochę psuje efekt, że ludzie tłumnie walą na górną, a na dolnej jak szkółka leśna i napis LEGIA. Górna wschodnia była zapełniona +/- full, ale to dolna przyciągała wzrok, bo napis. Taka karma
Żyleta - 10/10

Jak zobaczyłem te falujące hordy hunów za bramką, to aż mnie zakuło, że dzisiaj nie mogłem pojechać na Łazienkowską
EDIT: a to zdjęcie jest przekotem
http://legia.com/www/galerie/legia/2...c/big/1040.JPG