Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1605
Stary 17.08.2010, 00:15
Trochę psuje efekt, że ludzie tłumnie walą na górną, a na dolnej jak szkółka leśna i napis LEGIA. Górna wschodnia była zapełniona +/- full, ale to dolna przyciągała wzrok, bo napis. Taka karma

Żyleta - 10/10 Jak zobaczyłem te falujące hordy hunów za bramką, to aż mnie zakuło, że dzisiaj nie mogłem pojechać na Łazienkowską

EDIT: a to zdjęcie jest przekotem

http://legia.com/www/galerie/legia/2...c/big/1040.JPG
Ostatnio edytowane przez Sartre : 17.08.2010 o godz. 00:30.
Legionista
Odpowiedz cytując