|
Szczerze gramy słabo, ale co się dziwić to jest inna drużyna. Popatrzcie na Legię oni też od nowa drużynę budują i mimo świetnych (wedle standardów Marcusa) zawodników przegrali pierwszy mecz a z Cracovią sędzia im załatwił 3 punkty, inaczej mieliby 1 punkt w 2 meczach.
Potrzeba czasu, żeby coś sobą reprezentować no i klasowego stopera, którym mam nadzieję jest Chavez, bo Kowalski to poracha. Przy nim cały zespół gra niepewnie, bo nikt nie ma zaufania (głównie dzięki niemu) do naszego bloku defensywnego.
Mam nadzieję, że już z Chavezem zagramy po prostu lepiej niż z Ruchem, a fajnie by było jakbyśmy również zaczęli z nowym szkoleniowcem na ławce trenerskiej.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez s1mone : 17.08.2010 o godz. 01:06.
|