Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1599
Stary 16.08.2010, 23:23
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Nie dość, że LEgia gra beznadziejnie, wygrywa przy pomocy arbitra, to jeszcze nie zna zasad fair play. Za każdym razem kiedy któryś z pasiaków leżał na murawie i zwijał się z bólu, to Legia kontynuowała grę. Z kolei jeśli Cracovia wybiła piłkę i Legia ją oddawała to oczywiście mocne podania w światło bramki. Pewnie wiedzieli, że Cabaj potrafi puszczać szmaty, więc liczyli, że może coś wpadnie.
Ach jaka ta Legia zła, jaka niedobra, aty aty, ciuś ciuś niedobra Legio. Ja rozumiem, że można się czepiać tego wolnego- jest kontrowersyjny. Ale wyjeżdżanie z tym fair play to już śmieszne jest. Ładnych parę lat temu, bodajże przed mundialem w Niemczech, FIFA wydała bardzo wyraźne dyrektywy związane z nadużywaniem i wymuszaniem gestów fair play przez drużyny grające na czas. Od tamtej pory FIFA naciska na to by piłkarze NIE wybijali piłki poza boisko. Na boisku jest sędzia i on decyduje czy gra ma zostać przerwana, czy nie. Jeżeli sędzia widzi, że piłkarzowi faktycznie stała się krzywda i leży na murawie to sam powinien zadbać o przerwanie gry, należy to do jego obowiązków. Proponuje pooglądać mece z tegorocznego mundialu, piłkarze leżeli na murawie, a drużyny grały w najlepsze.

Co do rzutu wolnego to na dwoje babka wróżyła- przepisy są jakie są. W świetle przepisów rzut wolny się należał. tylko inna spawa, że w wielu sytuacjach bramkarz o wiele bardziej ostentacyjnie przetrzymuje piłkę w rękach i nikt nie gwiżdże, a patrząc na zachowanie Cabaja, to on nawet jakoś szczególnie nie zwlekał z wybiciem piłki, poza tą chwilką kiedy zatrzymał się żeby poprawić getry. Niefajnie, że w ten sposób rozstrzyga się wynik spotkania.
Odpowiedz cytując