Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13815
Stary 16.08.2010, 23:22
Jakos też mam dziwne wrażenie że panowie VanBasten i krakfilm mają coś wspólnego z naszym Inwestorem lub Inwestorem Zastepczym ( czemu ja to pisze z duzej litery...) czyżby próba wmówienia że białe to czarne a czarne to białe?
Odpowiedz cytując