Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1598
Stary 16.08.2010, 23:19
Sedzia dał ten wolny chyba tylko po to, zeby dzieci zaczeły pisac Legia mistrzem polski. Takiego farta jakiejkolwiek druzyny na całym swiecie jeszcze nie widziałem.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.08.2010 o godz. 23:27.
Odpowiedz cytując