Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
1598
16.08.2010, 23:19
Sedzia dał ten wolny chyba tylko po to, zeby dzieci zaczeły pisac Legia mistrzem polski. Takiego farta jakiejkolwiek druzyny na całym swiecie jeszcze nie widziałem.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.08.2010 o godz. 23:27.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael