Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1590
Stary 16.08.2010, 22:45
Ogólnie rzut wolny przyznany prawidłowo, ale...
Szkoda, że na 100 takich sytuacji jedna zostaje prawidłowo zinterpretowana przez sędziego.
Co do tego, że Legia nie wybijała piłki: myślę, że gra na czas poprzez udawanie ogarnęła cały świat futbolowy. Moim zdaniem Ekstraklasa po spotkaniach powinna analizować takie sytuacje i karać symulantów. Momentalnie wszyscy by się tego oduczyli.
Śmieszne jest to co czasem się dzieje nawet w światowej piłce. Czasem piłkarz dostaje w brzuch, a łapie się za głowę. Tak było nawet na MŚ w meczu Brazylia - WKS. FIFA nawet nie zareagowała chociaż każdy widział jak było. Kompletna kompromitacja. Boją się wprowadzać technikę do samego spotkania ale po meczu sprawdzić parę spornych sytuacji, to chyba nie jest problem, tym bardziej, że dzięki temu futbol mógłby stać się jeszcze piękniejszy.
Tak się trochę rozmarzyłem...
Ostatnio edytowane przez Jagul : 16.08.2010 o godz. 22:51.
Odpowiedz cytując