Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7464
Stary 16.08.2010, 22:43
ja bym w kilku tych chłopaków z U-16 zainwestował, myśle że ich jeszcze polska myśl szkoleniowała nie zatruła.http://www.90minut.pl/news/131/news1...-3-Polska.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 16.08.2010 o godz. 22:54.
Odpowiedz cytując