Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
17723
16.08.2010, 22:24
Lupo
napisał(a):
Mam prośbę do kogoś kto zna się na jakiś photoshopach etc. Sprawa nie jest trudna (chyba). Chodzi mi o to aby całe tło, oczy i "środki" liter z tego obrazka
http://images.bizrate.com/resize?sq=400&uid=1631619045
były białe tak jak ma to miejsce tutaj
http://rlv.zcache.com/butters_is_my_...73qmkd_400.jpg
Z góry dziękuje temu kto się podejmie tego zadania!
Przerzucam na nową stronę ;-)
Lupo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lupo
Znajdź inne posty napisane przez Lupo