Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 16.08.2010, 22:21
Krissu napisał(a):Wyświetl post
I tak możemy do usranej śmierci.

Dla mnie śmieszna sytuacja. Ok "przepis jest przepis" - tu nie ma co gadać. Ale z drugiej strony zdrowy rozsądek zdrowym rozsądkiem.
Zdrowym rozsądkiem nazywasz brak reakcji sędziego, czy jego reakcje totalnie nieskuteczne na - za przeproszeniem - sranie w banie w wykonaniu zawodników Craxy przez większość meczu? Czy tolerowanie rażącej gry na czas uwieńczonej podciąganiem getrów Cabaja jest w porządku? Gdyby Craxa z Cabajem na czele tak ostentacyjnie tego nie robiła, wydaje mi się, że sędzia nie zdobyłby się na taką dokładność...Ale bardzo dobrze moim zdaniem, że tak w tej sytuacji zareagował.

Krissu napisał(a):Wyświetl post
Autentycznie nie jestem w stanie sobie przypomnieć, kiedy za coś takiego podyktowano wolny.
I co w związku z tym? Może właśnie najwyższy czas żeby zacząć w takich sytuacjach podobnie reagować? Zaznaczam, zacząć reagować zgodnie z przepisami.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 16.08.2010 o godz. 22:24.
Odpowiedz cytując