Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1582
Stary 16.08.2010, 22:03
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Natomiast spodziewałem się lepszej frekwencji na pierwszym ligowym meczu na nowym stadionie.
16 tys. na kolana nie rzucają.
Ja natomiast jestem pozytywnie zaskoczony, bo myślałem, że będzie gorzej - bo fatalnych ostatnich miesiącach, dramatycznym wyniku derbów i wreszcie meczu w poniedziałek i to z marną Cracovią - spodzieiwałem się max 15 tysięcy, a moim zdaniem bylo ciut wiecej niż 16 (wydaje mi się, że albo legialive bezpiecznie zaniża gdzieś o tysiąc liczbę widzów albo nie ma jeszcze dokładnych danych).

P.S. Nadal czekam na przedstawienie frekwencji Wisły z meczu z Polonią z czasów kiedy na Wasz stadion mogło wejsc 20 tys ludzi - o ile taki mecz był. (mam taki, że na Wisła - Legia było 15 , a pare miesiecy wcześniej na KSP.... 10 tysięcy, ale wtedy chyba kompletem bylo własnie 15 - sądzac po innych Lech (14), Lechia (14.5) etc. W kazdym razie oznaczałoby to, gdzieś 1/3 pustą).
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 16.08.2010 o godz. 22:07.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując