Gwiaździsty napisał(a):

Natomiast spodziewałem się lepszej frekwencji na pierwszym ligowym meczu na nowym stadionie.
16 tys. na kolana nie rzucają.
|
Ja natomiast jestem pozytywnie zaskoczony, bo myślałem, że będzie gorzej - bo fatalnych ostatnich miesiącach, dramatycznym wyniku derbów i wreszcie meczu w poniedziałek i to z marną Cracovią - spodzieiwałem się max 15 tysięcy, a moim zdaniem bylo ciut wiecej niż 16 (wydaje mi się, że albo legialive bezpiecznie zaniża gdzieś o tysiąc liczbę widzów albo nie ma jeszcze dokładnych danych).
P.S. Nadal czekam na przedstawienie frekwencji Wisły z meczu z Polonią z czasów kiedy na Wasz stadion mogło wejsc 20 tys ludzi - o ile taki mecz był. (mam taki, że na Wisła - Legia było 15 , a pare miesiecy wcześniej na KSP.... 10 tysięcy, ale wtedy chyba kompletem bylo własnie 15 - sądzac po innych Lech (14), Lechia (14.5) etc. W kazdym razie oznaczałoby to, gdzieś 1/3 pustą).