gigant napisał(a):

|
Szkoda że mało kto pamieta, że wolny pośredni to jeszcze nie bramka. Ustawił pajac mur jak pizda, to teraz niech płacze. Ulatowski szybko uwierzył w dolę garbatą i wieczną jebalność mega ucisnionych.
|
Otóż to!
Dodam, że mnie tam wygrana Legii cieszy. Gdybyśmy grali swoje nie trzeba byłoby się patrzeć na innych. Poza tym, to dopiero druga kolejka. W sumie też należało się kur* za to, że nie spadli wtedy, kiedy powinni.