Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1581
Stary 16.08.2010, 21:58
gigant napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że mało kto pamieta, że wolny pośredni to jeszcze nie bramka. Ustawił pajac mur jak pizda, to teraz niech płacze. Ulatowski szybko uwierzył w dolę garbatą i wieczną jebalność mega ucisnionych.
Otóż to!
Dodam, że mnie tam wygrana Legii cieszy. Gdybyśmy grali swoje nie trzeba byłoby się patrzeć na innych. Poza tym, to dopiero druga kolejka. W sumie też należało się kur* za to, że nie spadli wtedy, kiedy powinni.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 16.08.2010 o godz. 22:04.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując