Coolpick napisał(a):

|
Przepraszam, że w ogóle zapytam, ale czy ,za przeproszeniem, doktor Majewski gdzieś pracuje?
|
dr Majewski jest SELEKCJONEREM jakiś przydupasów, to się nazywa U-23. Fajna kadra, dostają od Luxeburga i chłopaków z V ligi angielskiej po tyłku, ale Stefan się cieszy. Jak przestał być p.o. selekcjonera było mu smutno, więc beton postanowił dać mu robotę.