Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1863
Stary 16.08.2010, 21:36
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, że w ogóle zapytam, ale czy ,za przeproszeniem, doktor Majewski gdzieś pracuje?
dr Majewski jest SELEKCJONEREM jakiś przydupasów, to się nazywa U-23. Fajna kadra, dostają od Luxeburga i chłopaków z V ligi angielskiej po tyłku, ale Stefan się cieszy. Jak przestał być p.o. selekcjonera było mu smutno, więc beton postanowił dać mu robotę.