Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17720
Stary 16.08.2010, 21:27
Żmijko, myślę, że najprostsze będzie połączenie obu komputerów sieciowym kablem crossowym (sposób zaciśnięcia wtyczki,na normalnym generalnie też powinno działać). Podpinasz kabel do obu komputerów za pomocą kart sieciowych i tworzysz sieć, wtedy oba komputery widzą się w otoczeniu sieciowym co umożliwia wymianę danych (istnieje prawdopodobieństwo,że po samym podpięciu kabla, komputery będą dostępne). Najlepiej działa to na takich samych sys. operacyjnych, na różnych też jest to możliwe, ale trzeba się trochę pobawić. Jeśli masz router i oba kompy do niego podpięte to klikając w 'sieć' powinny się widzieć. Po tym pozostaje udostępnienie danych, prawy przycisk myszy->udostępnij i wybierasz w sieci itp zależy od systemu. Na pewno nie potrzeba do tego specjalnych programów. Po dokładniejsze informacje odsyłam do googla
Pozdrawiam.

http://forum.pclab.pl/topic/164464-B...1#entry2363951 tutaj jest to opisane 'obrazkowo'. Powinno pomóc.
Ostatnio edytowane przez David. : 16.08.2010 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując