Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1577
Stary 16.08.2010, 21:24
Szkoda że mało kto pamieta, że wolny pośredni to jeszcze nie bramka. Ustawił pajac mur jak pizda, to teraz niech płacze. Ulatowski szybko uwierzył w dolę garbatą i wieczną jebalność mega ucisnionych.
Odpowiedz cytując