Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1565
Stary 16.08.2010, 20:48
Mateuusz napisał(a):Wyświetl post
truskawki to chyba u was na tym mega nowoczesnym stadionie
W sumie kreseq ma rację...niedługo Polska podwoi plantację, zeby na Łazienkowskiej wszystkim starczyło...
Odpowiedz cytując