|
Jaki trener by nie przyszedł, to i tak polegnie z naszymi (polskimi) kopaczami bez ambicji, bez chęci do pracy na treningach, przyzwyczajonych do wydawania kasy w nocnych lokalach i szpanowania brykami.
To nie ich wina, każdy młody który dostaje za mecz więcej niż ojciec rocznie w polu wyorze, musi popaść w taki tryb życia i samozachwyt, tyle tylko, że nie zdają sobie sprawy, że na warunki zachodnie to zarabiają grosze i w życiu przy takim podejściu do zawodu (tak, tak, to zawód) nawet nie zbliżą się do 10% zarobków np. takiego Ibrahimovića, o klasie już nie wspominając.
Szkoda, bo maja tak niewiele czasu, kilka, kilkanaście góra lat, na to by ustawić się na całe życie, a zamiast tego zadowalają się odpadami, może na nasze warunki to są ogromne pieniądze, ale dziwi mnie właśnie ten brak parcia na zgarnięcie tej kasy która tkwi na zachodzie. W końcu ilu naszych zarabia "prawdziwą" kasę na zachodzie? Sami wiecie, więc to pytanie raczej z tych retorycznych.
|