Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1842
Stary 16.08.2010, 20:41
ee tam przeciez nie mieszka na zadupiu gdzie nie docieraja do niego zadne informacje itd skoro sam zlozyl swoja aplikacje to musial cos sie dowiedziec o klubie napewno slyszal o porazce z zAzerami itd wiec wie na co idzie i kim bedzie dowodzil zreszta jest bezrobotny wiec szuka klubu w ktorym (teoretycznie )moze grac w pucharach i sie jakos wykazac pozyjemy zobaczymy