Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 16.08.2010, 20:39
po prostu następnym razem jak Stefański będzie gwizdał w Krakowie albo będzie mecz z Legią trzeba będzie im głośno policzyć do sześciu...żeby nie zapomnieli przepisów w meczu Wisełki,

chłop żywemu nie przepuści
Odpowiedz cytując