Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline
#
1562
16.08.2010, 20:39
po prostu następnym razem jak Stefański będzie gwizdał w Krakowie albo będzie mecz z Legią trzeba będzie im głośno policzyć do sześciu...żeby nie zapomnieli przepisów w meczu Wisełki,
chłop żywemu nie przepuści
MMTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMTS
Znajdź inne posty napisane przez MMTS