Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1559
Stary 16.08.2010, 20:33
No nieeee, w przypadku Webba to zupełnie co innego było - z Austrią karny był za przytrzymanie za koszulkę, którą robili wszyscy, wszędzie, przez cały mecz, w każdym meczu i jakoś nikt nie robił problemu, a tu nagle Webbowi się przypomniało w 91 czy której tam minucie, że tak nie wolno. A tutaj Cabaj zrobił dokładnie to, przeciwko czemu przepis o przytrzymywaniu piłki został wymyślony - w ostatnich dwóch minutach przytrzymywał piłkę.

I powtarzam pytanie - gdyby dostał czerwoną, to co by było z piłką? Bo jeżeli pośredni dla Cracovii i Cabaj schodzi, to faktycznie sędzia podyktował to korzystnie dla Legii. (Chociaż z drugiej strony... nawet 2 minuty z jakimś napastnikiem zamiast bramkarza... no nie każdy jest Markiem Jóźwiakiem co by nie było, Cabaj dał ciała totalnie)

Cytat:
Ta sytuacje trochę wszystkim zasłoniła prawidłowego gola strzelonego przez Parchy. Choć usieszyłem się wtedy, bo z 0:2 już by Legia na remis nie wyszła...
To był gol długo po gwizdku, kiedy już wszyscy gracze olali grę poza... kto tam strzelał, nie wiem. O tym mówisz? Bo tam, to może spalonego, to nie było, ale Ślusarski czy kto tam, to walną jak idiota jakieś 5-7 sekund po gwizdku. Chyba, że nie słyszał.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 16.08.2010 o godz. 20:38.
Legionista
Odpowiedz cytując