Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13813
Stary 16.08.2010, 20:22
Bartii napisał(a):Wyświetl post
Zeby nie bylo tak zle napisze tez dobre strony i pomysły:

- kolowroty wewnatrz stadionu (uwazam to za plus, inna sprawa jest ich ilosc)

hmmm.. skromnie, wiekszosc to bedzie mozna napisac gdy beda mecze
szkoda, że nie zaprojektowano przy tym rozwiązaniu daszku wzdłuż trybuny:
1. nie moklibyśmy stojąc w kolejce "3h" na wejście na trybunę
2. nie lała by się na nas woda z rzygaczy poziomu 4 bo o tym rozwiązaniu dowiedziałem się po wcześniejszych postach
Runner



Odpowiedz cytując