Bartii napisał(a):

Zeby nie bylo tak zle napisze tez dobre strony i pomysły:
- kolowroty wewnatrz stadionu (uwazam to za plus, inna sprawa jest ich ilosc)
hmmm.. skromnie, wiekszosc to bedzie mozna napisac gdy beda mecze
|
szkoda, że nie zaprojektowano przy tym rozwiązaniu daszku wzdłuż trybuny:
1. nie moklibyśmy stojąc w kolejce "3h" na wejście na trybunę
2. nie lała by się na nas woda z rzygaczy poziomu 4

bo o tym rozwiązaniu dowiedziałem się po wcześniejszych postach