Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1549
Stary 16.08.2010, 20:22
kot napisał(a):Wyświetl post
W śmiesznej lidze, śmieszny sędzia, pomógł słabej drużynie medialnej. Czy można jeszcze coś bardziej zdewastować w celu zabicia tej ligii ?


W śmiesznej lidze, śmieszny sędzia, postąpił zgodnie z przepisami.Myślę że bardziej ligi zabić się nie da
Odpowiedz cytując