kondzio7 napisał(a):

sevenheaven podkrecasz reputacje ligi czy klubu? Bo taki pilkarz jak Muniain za zadne skarby do polskiej ligi nie przejdzie, szczegolnie ze on juz na poczatku gry gra pierwsze skrzypce w Athletic
|
nie używam żadnych edytorów gry, bo dla mnie gra wtedy nie ma sensu
sam się trochę zdziwiłem .. z chęciom przyszedł a zarabia zaledwie 1.100 e tygodniowo
tak jak mówie w 1 sezonie już udało mi się wyjść grupy w LM, może to zaważyło, sam mam status reputacji menadźera po 2 latach - kontynentalny
na razie sobie go wypożyczam, Lewandowskiego też wypożyczyłem za prawie 4 miliony euro, a po sezonie wróci do mnie, good deal

sprowadziłem Portillo dla uzupełnienia z Osasuny..