Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13812
Stary 16.08.2010, 20:15
Zeby nie bylo tak zle napisze tez dobre strony i pomysły:
- trybuny dwupoziomowe (wschodnia i zachodnia)
- krzeselka (po poczatkowej krytyce jednak wygladaja ok)
- napis WISLA i 1906 (do szczegolow mozna przyczepic, ale lepiej dac z tym spokoj)
- toaleta z widokiem na blonia (?)
- atmosfera na meczu i akustyka
- ponad 30 tys miejsc
- dach zgodny z projektem
- brak jakikolwiek slupkow ograniczajacych widocznosc od dachu
- kolowroty wewnatrz stadionu (uwazam to za plus, inna sprawa jest ich ilosc)


hmmm.. skromnie, wiekszosc to bedzie mozna napisac gdy beda mecze
Ostatnio edytowane przez Bartii : 16.08.2010 o godz. 20:21.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując