Zeby nie bylo tak zle napisze tez dobre strony i pomysły:
- trybuny dwupoziomowe (wschodnia i zachodnia)
- krzeselka (po poczatkowej krytyce jednak wygladaja ok)
- napis WISLA i 1906 (do szczegolow mozna przyczepic, ale lepiej dac z tym spokoj)
- toaleta z widokiem na blonia (?)

- atmosfera na meczu i akustyka
- ponad 30 tys miejsc
- dach zgodny z projektem
- brak jakikolwiek slupkow ograniczajacych widocznosc od dachu
- kolowroty wewnatrz stadionu (uwazam to za plus, inna sprawa jest ich ilosc)
hmmm.. skromnie, wiekszosc to bedzie mozna napisac gdy beda mecze
