Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 16.08.2010, 20:15
Heh legia wygrała dzięki decyzji sędziego lub błędowi bramkarza Cracovi zależy jak patrzeć, co i tak wiele nie zmienia w tym, że Legia gra nadal piach. Jak się rozwinie poziom gry czołowych zespołów zeszłego sezonu to ciężko wyczuć Wisła i Lega w przebudowie w dodatku Legia gra rezerwową obroną, Polonia świetny start zobaczymy jak będzie dalej im więcej drużyn będzie się bić o mistrza to tym lepiej.
Odpowiedz cytując