Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
1538
16.08.2010, 20:10
Hm nie wyglądało tak ewidentnie żeby cabaj opóxniał grę....wydaje mi się że raczej sędzie był za Legią.
TSNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSNH
Znajdź inne posty napisane przez TSNH