|
Co wy tak płaczecie ze Legia wygrała? Wolny zasłużony. Parchy mogły ten mecz wygrać ale zagrali jak frajerzy co u nich jest na porządku dziennym i wracają bez punktów. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jak nasi pseudo kopacze się spreżą i zaczną grać tak jak się od nich wymaga, to o podium nie będziemy się musieli martwić.
Bez względu na wszystko zawsze będziemy z Wislą!
|