Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13811
Stary 16.08.2010, 20:08
nie ma co wypominać sobie nawzajem "tego asfaltu" padło hasło, że może nie być miejsca na rozgrzewkę więc grono osób w dobrej wierze wyraziło swoje obawy, od tego jest forum i ten wątek...

ma ktoś wiedzę, czy zaprojektowano odprowadzenie wód opadowych z fosy przy trybunie południowej (też północnej) na fotkach stoi tam często woda,
czy może jest wpust deszczowy, a błędnie wykonano spadki na płycie betonowej bo jeżeli tak to należy w jakiś sposób przekazać nasze uwagi Inwestorowi

apropo placu przed 3maja, napisałem w sobotę o braku podbudowy, prostuję troszeczkę podbudowa ma być uzupełniana na fragmentach placu (jedynie) nie zmienia to faktu o braku rzetelnego podejścia do tematu,
ZiKiT strasznie późno obudził się z potrzebą rewitalizacji tego obszaru,
ciekawe kiedy obudzi się z placem przed trybuną północną chyba że uzna że tamten obszar nie wymaga kosmetyki ...brutalizm z komunizmem ...nawet pasuje
Ostatnio edytowane przez runner : 16.08.2010 o godz. 20:11.
Runner



Odpowiedz cytując