nie ma co wypominać sobie nawzajem "tego asfaltu" padło hasło, że może nie być miejsca na rozgrzewkę więc grono osób w dobrej wierze wyraziło swoje obawy, od tego jest forum i ten wątek...
ma ktoś wiedzę, czy zaprojektowano odprowadzenie wód opadowych z fosy przy trybunie południowej (też północnej) na fotkach stoi tam często woda,
czy może jest wpust deszczowy, a błędnie wykonano spadki na płycie betonowej bo jeżeli tak to należy w jakiś sposób przekazać nasze uwagi Inwestorowi
apropo placu przed 3maja, napisałem w sobotę o braku podbudowy, prostuję troszeczkę podbudowa ma być uzupełniana na fragmentach placu (jedynie) nie zmienia to faktu o braku rzetelnego podejścia do tematu,
ZiKiT strasznie późno obudził się z potrzebą rewitalizacji tego obszaru,
ciekawe kiedy obudzi się z placem przed trybuną północną


chyba że uzna że tamten obszar nie wymaga kosmetyki ...brutalizm z komunizmem ...nawet pasuje