Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1527
Stary 16.08.2010, 20:03
najlepsze jest miejsce wqyznaczenia tego wolnego, czemu akurat tam gdzie nawet Cabaj nie przebiegal a nie tam gdzie zlapal pilke? aaa bo stamtad byloby ciezko strzelic... dla mnie przekret jak nic i niewazne przeciw komu wazne dla kogo... i jakos mnie to nie dziwi... to zacheci ludzi do przyjscia na stadion 'o jakim marzyli' bo nawet jak druzyna nie bedzie grala to zawsze pan w czarnym pomoze i bedzie festyn
Odpowiedz cytując