Pamiętam taką sytuację w kwalifikacjach LM sezon 97/98 kiedy Widzew grał z Parmą, w meczu u siebie Widzew przegrał 1-3 a sędzia dokładnie w takiej samej sytuacji na sam koniec odgwizdał wolny pośredni, tyle że komentatorzy wtedy mówili że sędzia mógł sobie to już darować

. Przez kolejne 13 lat już tego nie widziałem.