Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland
Offline
#
1511
16.08.2010, 19:59
W śmiesznej lidze, śmieszny sędzia, pomógł słabej drużynie medialnej. Czy można jeszcze coś bardziej zdewastować w celu zabicia tej ligii ?
Ostatnio edytowane przez kot : 16.08.2010 o godz. 20:14.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
kot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kot
Znajdź inne posty napisane przez kot