Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1505
Stary 16.08.2010, 19:57
Dajcie spokój. Jeszcze nie widziałem w polskiej lidze - ani żadnej innej - sytuacji, w której sędzia dyktuje wolny pośredni za przetrzymanie piłki przez bramkarza. Owszem, dawał żółtą kartkę za opóźnianie gry.

A podyktowanie takiego rzutu wolnego w ostatnich sekundach meczu to zwykłe przegięcie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując