|
Dajcie spokój. Jeszcze nie widziałem w polskiej lidze - ani żadnej innej - sytuacji, w której sędzia dyktuje wolny pośredni za przetrzymanie piłki przez bramkarza. Owszem, dawał żółtą kartkę za opóźnianie gry.
A podyktowanie takiego rzutu wolnego w ostatnich sekundach meczu to zwykłe przegięcie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|