a kiedy ostatni raz widziałeś gwizdnięty wolny pośredni za przekroczenie? Ja oglądam kilkadziesiąt meczów kilkunastu lig w miesiącu i widzę drugi raz od 4 lat. Drukarnia działa i dziwnym trafem na niekorzyść biedniejszego za każdym razem. To już trzecia tego typu decyzja w tym sezonie a mieliśmy 16 meczy...