Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1501
Stary 16.08.2010, 19:55
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
jaki kalosz Craxa ma za swoje.. po co Cabaj tak długo piłkę trzymał
a kiedy ostatni raz widziałeś gwizdnięty wolny pośredni za przekroczenie? Ja oglądam kilkadziesiąt meczów kilkunastu lig w miesiącu i widzę drugi raz od 4 lat. Drukarnia działa i dziwnym trafem na niekorzyść biedniejszego za każdym razem. To już trzecia tego typu decyzja w tym sezonie a mieliśmy 16 meczy...
Odpowiedz cytując