Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1500
Stary 16.08.2010, 19:54
no i budowa wielkiej legii się zaczyna, wielki klub, wielcy kibice, wielkie przekręty...ale sędzia zrobił craxę, nawet jak ich nie lubię to zwykłe sk...stwo
a ciekawe jakby tak się to Wiśle zdarzyło...
Odpowiedz cytując