Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wislak35
Member
Od: 07.2006
Offline
#
1494
16.08.2010, 19:51
dajcie spokój nawet jak przekroczył i trzymał 9 s...to gdzie macie sedziów którzy by to odgwizdywali a zwłaszcza na koniec meczu....
Wislak35
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislak35
Znajdź inne posty napisane przez Wislak35