Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wislak35
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 16.08.2010, 19:51
dajcie spokój nawet jak przekroczył i trzymał 9 s...to gdzie macie sedziów którzy by to odgwizdywali a zwłaszcza na koniec meczu....
Odpowiedz cytując