RAF napisał(a):

|
Ech, znow to samo. Czy Ty myslisz ze oni go oszukali? Ze oni mu powiedzieli ze mamy szkolke, 15 boisk treningowych z cala baza? Naprawde tak myslicie? Przeciez takie cos byloby wystarczajacym powodem do wypowiedzenia umowy: jezeli jeden parter wprowadzi druga strone umyslnie w blad to umowa jest niewazna; i w tej sytuacji druga strona (Jimenez) moze dac Wisle do sadu o odszkodowanie. Jedynym wytlumaczeniem tego dlaczego taki szkoleniowiec przychodzi do Wisly jest zobowiazanie sie wlasciciela do inwestycji w intrastrukture i zawodnikow.
|
Nie mysle tak, i może masz racje ze pochopnie decyzji nei podjął ale moze jego wyobrazenie nie zbyt rozbudowanej bazy itd i jak zobaczy to sie przestraszy. a tak juz bardzo powaznie mowiac to zgadzam sie z Toba i mam nadzieje ze tak bedzie ze powoli bedziemy to budowac a jimenez bedzie wykonywał najlepsza robote jaka tylko potrafi i Wisełka bedzie rosła w siłe
Poczekajmy az go przedstawia oficjalnie bo Schaefer też miał juz długopis w dłoni a okazało sie ze jest inaczej.