|
@flamengista, ależ oczywiście, że miasto może robić co chce, chodzi mi tylko o oburzenie wszystkich, że Peszko stwierdził "jakiś" i każdy twierdził, że Peszko myśli, że jest kimś ważniejszym,a tu chodziło, że Peszko ma go po prostu gdzieś (jak wielu). A że Peszko trochę niefortunnie to powiedział, zamiast stwierdzić "tak ,gramy chu***o" kombinuje coś z dziwnymi wypowiedziami. Zaczynam żałować, że nie odszedł do Wolsfburga.
|