Proud napisał(a):

|
Ja widzę. Grając na równie "głośnym" stadionie można się oswoić z taką atmosferą. Chyba o to cytowanemu przez Ciebie Koledze chodziło.
|
A, chyba że tak.
Ale imho oni są tak mentalnie zrąbani, że już nic im nie pomoże.
dynek.pl napisał(a):

|
rany ale ten Slusarski to jest łamaga - fajnie by wygladal w jednym teamie z Łobo czy Boguskim, a komentatorzy jeszcze go tak chwalili w przerwie
|
Jestem jak najbardziej za pod jednym warunkiem - niech to nie będzie Wisła Kraków.