Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 16.08.2010, 19:14
Proud napisał(a):Wyświetl post
Ja widzę. Grając na równie "głośnym" stadionie można się oswoić z taką atmosferą. Chyba o to cytowanemu przez Ciebie Koledze chodziło.
A, chyba że tak.
Ale imho oni są tak mentalnie zrąbani, że już nic im nie pomoże.

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
rany ale ten Slusarski to jest łamaga - fajnie by wygladal w jednym teamie z Łobo czy Boguskim, a komentatorzy jeszcze go tak chwalili w przerwie
Jestem jak najbardziej za pod jednym warunkiem - niech to nie będzie Wisła Kraków.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując