flamengista napisał(a):

Natomiast tu chodzi o coś innego. Narzekania w sprawie murawy to jedno, lekceważące wypowiedzi o Stingu - to drugie.
On po prostu myśli, że jest większą gwiazdą od Stinga.
|
Ale dobrze powiedział, dla mnie to też "jakiś Sting", tak samo jak dla wielu, wielu osób.
Na Ł3 doping wrócił, choć wujcio Walter za te j***ć pzpn, na swoim stadionie, to chyba tak symbolicznie strzeli sobie setke...zakazów;-)
Wynik jak narazie piękny, choć do zachwytów jeszcze za daleko, o jakieś 45min.