Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1461
Stary 16.08.2010, 18:57
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Natomiast tu chodzi o coś innego. Narzekania w sprawie murawy to jedno, lekceważące wypowiedzi o Stingu - to drugie.

On po prostu myśli, że jest większą gwiazdą od Stinga.
Ale dobrze powiedział, dla mnie to też "jakiś Sting", tak samo jak dla wielu, wielu osób.

Na Ł3 doping wrócił, choć wujcio Walter za te j***ć pzpn, na swoim stadionie, to chyba tak symbolicznie strzeli sobie setke...zakazów;-)

Wynik jak narazie piękny, choć do zachwytów jeszcze za daleko, o jakieś 45min.
Odpowiedz cytując