Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1805
Stary 16.08.2010, 18:52
Cytat:
Cytat:
Jimenez ma zarabiać pod Wawelem gigantyczne, jak na polskie warunki pieniądze. Mówi się o 500 tysięcy euro rocznie + premie za tytuł i grze w Lidze Mistrzów. Nikt tyle jeszcze nie zarabiał w naszym kraju. Miesięczna gaża wyniesie około 140 tysięcy złotych!
tofik napisał(a):Wyświetl post
Czy oni się nigdy nie nauczą. Jaka ....a liga mistrzów! W nas Straka wchodzi jak w masło! Liga mistrzów to bęzie w 2101

Więc co im zależało walnąć mu premię za LM jak my nie możemy sobie poradzić z Ruchem
To tak żartem.


Nie uwierzę, póki nie zobaczę go na konferencji.
Niech bierze cały sztab, sporządza listę zawodników do sprowadzenia, do zimy listę zawodników do opuszczenia klubu i kończmy z tą amatorką.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.