Cytat:
Cytat:
|
Jimenez ma zarabiać pod Wawelem gigantyczne, jak na polskie warunki pieniądze. Mówi się o 500 tysięcy euro rocznie + premie za tytuł i grze w Lidze Mistrzów. Nikt tyle jeszcze nie zarabiał w naszym kraju. Miesięczna gaża wyniesie około 140 tysięcy złotych!
|
tofik napisał(a):

|
Czy oni się nigdy nie nauczą. Jaka ....a liga mistrzów! W nas Straka wchodzi jak w masło! Liga mistrzów to bęzie w 2101
|
Więc co im zależało walnąć mu premię za LM jak my nie możemy sobie poradzić z Ruchem

To tak żartem.
Nie uwierzę, póki nie zobaczę go na konferencji.
Niech bierze cały sztab, sporządza listę zawodników do sprowadzenia, do zimy listę zawodników do opuszczenia klubu i kończmy z tą amatorką.